"Cyfrówka" z 8-krotnym zoomem cyfrowym

W ofercie firmy Han Shing Technology znajduje się ciekawy model aparatu cyfrowego o nazwie LOGO. "Cyfrówka" wyróżnia się spośród rzeszy innych wyposażonych w 3 magapikselową matrycę możliwością osiągnięcia rozdzielczości interpolowanej sięgającej... 12 megapikseli. Aparat nie ma za to zoomu optycznego.

Nowa "cyfrówka" poza wykonywaniem zdjęć potrafi również rejestrować sekwencje wideo w rozdzielczości 640 x 480 pikseli z prędkością sięgającą 15 klatek na sekundę. Zarówno zdjęcia, jak i filmy możemy zapisywać na wewnętrznej pamięci o pojemności 32 MB i (dzięki odpowiedniemu gniazdu) na kartach pamięci formatu SD oraz podglądać na wbudowanym 2-calowym wyświetlaczu TFT LCD. Kompensację ekspozycji możemy przeprowadzać w skokach co 1/2 EV w zakresie od - 2EV do +2EV. Zastosowana bateria wielokrotnego ładowania powinna wystarczyć na wykonanie 93 zdjęć z wykorzystaniem lampy błyskową lub na 675 ujęć bez niej (w obu przypadkach wyświetlacz włączony).

"Cyfrówka" z 8-krotnym zoomem cyfrowym

LOGO z 8-krotnym zoomem cyfrowym

Urządzenie mierzy 94 x 50 x 29 mm i waży 88 g (bez baterii i karty pamięci). Do komunikacji z komputerem używa złącza USB 1.1. Ponadto aparat wyposażony jest w wyjście umożliwiające prezentację zdjęć na telewizorze.

Niestety cena nowej cyfrówki nie jest ma razie znana.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200