Cyfrowa era dewelopera

Echo Investment rozpoczęło proces transformacji cyfrowej. To pierwszy na tak dużą skalę projekt digitalizacji w branży nieruchomości w Polsce. Partnerem technologicznych zmian jest firma WEBCON.

Fot. Webcon

Największy polski deweloper sięgnął właśnie po nowoczesne technologie, w tym platformy do digitalizacji i automatyzacji procesów biznesowych. Cyfrowa transformacja ma wzmocnić przewagę konkurencyjną dewelopera na polskim rynku.

W programie pod nazwą [email protected], na pierwszy ogień optymalizacji firma wybrała obszary obsługi klienta, księgowości i HR. „Automatyzacją objęliśmy zarówno pojedyncze obiegi, takie jak obsługa wniosków pracowniczych czy faktur kosztowych, jak również nasz rozbudowany system CRM. Zależało nam na tym, by transformację cyfrową wprowadzić do firmy etapami, w sposób iteracyjny i z uwzględnieniem tego, co o planowanych zmianach myślą nasi pracownicy” – tłumaczy Paweł Hołdak, Architekt Procesów Biznesowych w Echo Investment. „Dzięki temu, że na każdym etapie projektu przyszli użytkownicy mogli dodawać swoje pomysły i uwagi, stworzyliśmy system, którego każdy nasz pracownik czuje się współautorem i chce z niego korzystać” – dodaje.

Zobacz również:

Zmiany w Echo Investment wspiera firma WEBCON, właściciel WEBCON BPS – platformy low-code do zarządzania procesami biznesowymi. „Rozwiązania klasy Business Process Management odchodzą od modelu kaskadowego dostarczania produktów informatycznych, na rzecz pracy w duchu agile i szybkiego tworzenia aplikacji biznesowych zgodnie z ideą Rapid Prototyping. W praktyce oznacza to, że zamiast miesiącami przygotowywać ostateczną wersję systemu, my budujemy odsłonę 1.0, która następnie jest rozbudowywana według potrzeb i dynamicznie zmieniających się warunków funkcjonowania biznesu. Dodatkowo, nasza innowacyjna technologia InstantChange pozwala na bieżące wprowadzanie modyfikacji na etapie projektowania platformy, w trakcie wdrożenia oraz po nim. A to wszystko przy zapewnieniu ciągłości działania systemu” - wyjaśnia Jakub Romankiewicz, Partner Channel Manager w WEBCON.


TOP 200