Cryptzone Group otwiera biuro w Polsce

Szwedzka firma specjalizująca się w produkcji rozwiązań bezpieczeństwa dla sektora IT zdecydowała się otworzyć w Polsce własne biuro. Rozpoczęło one oficjalną działalność 17 maja br.

Cryptzone Group, w skład której wchodzą dwie szwedzkie firmy Cryptzone i AppGate, oraz od niedawna izraelski ControlGuard - prowadziła w Polsce przez wiele lat działalność biznesową w oparciu o partnerów. Widząc duże możliwości wzrostu na polskim rynku, firma zdecydowała się działać w bardziej ofensywny sposób. Stąd decyzja o otwarciu polskiego oddziału.

"Zdajemy sobie sprawę, że Polska jest jednym z najszybciej rosnących rynków w Europie, na którym popyt na rozwiązania zapobiegające wyciekom danych jest bardzo duży. Na rynku tym mamy już wielu ważnych klientów i partnerów. Decyzję o otwarciu w Polsce biura podjęliśmy z myślą o lepszej obsłudze naszych klientów" - mówi Peter Davin, pełniący w Cryptzone obowiązki CEO. "Nadal zamierzamy rozbudowywać kanał partnerski, odpowiadając w ten sposób na rosnącą liczbę klientów" - dodaje.

Zobacz również:

  • ServiceNow otwiera w Polsce biuro
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200