Cryoserver: rozwiązania do archiwizowania i ochrony poczty e-mail

Akbit został dystrybutorem firmy Cryoserver, producenta rozwiązania do archiwizowania poczty e-mail. Pozwala ono zarządzać wiadomościami oraz chronić pocztę przed ingerencją nieuprawnionych użytkowników.

Technologia szyfrowania i kontroli stosowana w produkcie Cryoserver gwarantuje, że wiadomości są oryginalne i nie zostały zmienione. Rozwiązanie jest dostępne na platformie sprzętowej i programistycznej. Wdrażając je można wykorzystać własne dyski lub samodzielnie je rozbudowywać według potrzeb.

Cryoserver: rozwiązania do archiwizowania i ochrony poczty e-mail

Cryoserver zapewnia m.in. szybkie odzyskiwanie utraconych e-maili, odciążenie serwerów pocztowych, dzięki mechanizmom stubbing i vacuum, integrację z klientami poczty bez agentów oraz prostą konfigurację. Poza tym wbudowana wyszukiwarka umożliwia znalezienie wiadomości po wszystkich parametrach, w tym po słowach kluczowych znajdujących się w załącznikach. Rozwiązanie w wersji programistycznej jest dostępne od 226 zł netto.

Zobacz również:

  • Google zmienia algorytmy - więcej reklam w Gmailu
  • Sprawdzone sposoby na ochronę służbowej skrzynki pocztowej
  • Strategiczna współpraca NTT DATA Business Solutions i Beyond.pl
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200