Crowley Data dla Międzynarodowych Targów Poznańskich

Firma wygrała konkurs na zapewnienie dostępu do Internetu na największej w Polsce imprezie wystawienniczej. Crowley Data Poland dostarczy bezprzewodową sieć transmisji danych DataStar.

Firma Crowley Data Poland (CDP) podpisała umowę z firmą Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o. (MTP), na mocy której zapewni dostęp do Internetu uczestnikom targów. W wyniku konkursu ogłoszonego przez MTP, wybrana została oferta szerokopasmowej bezprzewodowej sieci transmisji danych DataStar. Crowley Data Poland zapewni wystawcom w okresie trwania targów łącze o maksymalnej przepustowości 2 Mb/s.

Krzysztof Ślatała, dyrektor i główny informatyk Międzynarodowych Targów Poznańskich, odpowiedzialny za projekt ze strony MTP powiedział, że przy wyborze dostawcy usług ISP dla targów brane były przede wszystkim parametry techniczne oferowanej sieci, szybkość transmisji danych, relacje cenowe i szybkość zainstalowania sieci na targach.

Zobacz również:

  • Apple rozważa rezygnację z chińskiego poddostawcy podzespołów
  • Polska technologia 5G idzie w świat

Sieć DataStar zbudowana jest z wykorzystaniem radiowego dostępu typu point-to-multipoint oraz point-to-point w paśmie o częstotliwości 26 GHz, umożliwiając tym samym uzyskanie przepustowości do 155 Mb/s.

***

Crowley Data Poland tworzy bezprzewodową sieć szerokopasmową

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200