Controlling Systems różnicuje ofertę sprzedaży systemu Eureca

Firmy będą mogły wybrać jeden, najlepiej im odpowiadający wariant wdrożenia.

Controlling Systems oferuje trzy opcje wdrożenia systemu EUREKA:

Wariant Pełny - czyli system zawierający hurtownię danych, moduły do tworzenia i rozliczania poszczególnych budżetów oraz narzędzia do zaawansowanych analiz zarządczych. Rozwiązanie to jest przeznaczone głównie dla dużych firm, w których istnieją skomplikowane procesy planowania czyogromne ilości danych, które są poddawane wielowymiarowym analizom. Ten wariant wdrożenia charakteryzuje się niemal nieograniczonymi możliwościami dostosowania systemu do indywidualnych potrzeb klienta. Ponadto, jest też najbardziej optymalny dla grup kapitałowych lub firm, w których nie ma jednolitego systemu ewidencyjnego, umożliwiającego np. prowadzenie konsolidacji sprawozdań finansowych.

Wariant Predefiniowany - to system o pełnej funkcjonalności plus hurtownia danych dostosowana do szybkiej integracji z systemami ERP, takimi jak: CDN XL, Impuls, Simple, Symfonia, Axapta, Navision czy Exact.

Wariant Startowy - czyli system EURECA bez Hurtowni Danych, przeznaczony głównie dla firm, które nie potrzebują rozbudowanych narzędzi analitycznych a jedynie modułów usprawniających tworzenie poszczególnych budżetów kosztów, sprzedaży, inwestycji, itp.

"Dotychczas naszymi klientami były głównie duże firmy polskie i lokalne oddziały międzynarodowych korporacji. Zazwyczaj posiadające skomplikowane i złożone procesy decyzyjne i ogromne ilości danych do analizy. Jednak jest coraz liczniejsza grupa firm, które nie potrzebują zaawansowanych narzędzi klasy Business Intelligence lub też posiadają takowe rozwiązania i poszukują wydajnych rozwiązań usprawniających planowanie. W takich wypadkach inwestowanie w pełną funkcjonalność sytemu nie ma ekonomicznego uzasadnienia. Dlatego zdecydowaliśmy się na wprowadzenie różnych wariantów wdrożenia EUREKI oraz kilku metod finansowania projektu. Teraz zakup możliwy jest w różnych formach: ze środków własnych klienta, za pośrednictwem leasingu oraz w rocznym lub dwuletnim abonamencie." - mówi Paweł Musiał, Dyrektor Handlowy Controlling Systems.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200