Connections Live 2022

Zbliża się Connections Live 2022, konferencja online poświęcona ochronie i zarządzaniu danymi w dobie przybierających na sile cyberzagrożeń.

Connections Live 2022

Zbliża się Connections Live 2022, konferencja online poświęcona ochronie i zarządzaniu danymi w dobie przybierających na sile cyberzagrożeń. Podczas wydarzenia, które transmitowane będzie z Warszawy już 10 marca, wystąpią nie tylko eksperci organizatora – firmy Commvault, ale także reprezentanci partnera (Microsoft), czy klientów korzystających z ich usług (sieć laboratoriów Diagnostyka; sieć finansowa, w skład której wchodzi Provident Polska). Przewidziano też wykład gościa specjalnego, założyciela portalu Niebezpiecznik.pl, Piotr Konieczny.

Sesje szeroko potraktują temat cyberbezpieczeństwa, przechodząc od przykładów konkretnych ataków ransomware i lekcji z nich płynących, przez optymalizację finansową środowisk danych, prezentacje produktowe z oferty Commvault i Microsoft, ocenę tych rozwiązań z perspektywy ich użytkowników, aż po poświęcone prywatności osób indywidualnych wystąpienie gościa specjalnego.

Zobacz również:

  • ZERO STRAT z nowym, proaktywnym rozwiązaniem Commvault

Zapisy na wydarzenie na tej stronie

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200