Concare IT wchodzi na polski rynek

Firma specjalizuje się we wdrażaniu i obsłudze rozwiązań CRM SuperOffice, outsourcingu zasobów IT oraz wsparciu technicznym użytkowników.

Concare IT wchodzi na polski rynek

Concare IT

Lokalne biuro Concare IT otwarto w Warszawie. Jest ono jednym z kilku niedawno otwartych oddziałów na całym świecie. Oprócz warszawskiego biura, firma otworzyła oddziały w Niemczech, Włoszech, Wielkiej Brytanii i Dubaju. Samo Concare IT wchodzi w skład duńskiego holdingu Concare IT A/S i posiada wieloletnie doświadczenie rynkowe.

Od dekady zdobywa je w sektorze detalicznym, transportowym i branży medialnej. Od czternastu lat dostarcza natomiast kompleksowe rozwiązania z zakresu nowych technologii (wśród jej klientów znalazły się między innymi Pandora Jewelry oraz Eva-Solo A/S).

Zobacz również:

  • Oracle tnie koszty i zwalnia pracowników?
  • SUSE ma pierwszego partnera Platinum w Polsce

Wśród głównych celów działalności firmy wymienia się zwiększenie wydajności rozwiązań IT stosowanych u klientów, optymalizację procesów z zakresu nowych technologii w oparciu o funkcjonalności stosowane u partnerów oraz osiągnięcie wysokiej pozycji na rynku CRM.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200