Comtegra dystrybutorem oprogramowania Xerox

Warszawska spółka zawarła umowę na dystrybucję pakietu Xerox Office Software Suite. Dotychczas Xerox sprzedawał oprogramowanie jedynie za pośrednictwem polskiego oddziału koncernu.

Spółka Comtegra, jako pierwsza w Polsce, zawarła umowę na dystrybucję oprogramowania Xerox. Warszawska firma zajmie się sprzedażą pakietu Xerox Office Software Suite. W jego skład wchodzą aplikacje do zarządzania przepływem, wyszukiwania, skanowania i kopiowania dokumentów. Nowością na polskim rynku będzie oprogramowanie askOnce 2.0 – internetowa metawyszukiwarka, obsługująca wiele formatów danych. Jedną z ciekawszych funkcji aplikacji jest możliwość planowania obsługi zapytań. Użytkownik może określić, w jakich odstępach czasu system ma przeszukiwać dane zasoby i być powiadamiany pocztą elektroniczną o wynikach poszukiwania konkretnego hasła.

Oprócz askOnce 2.0 w skład Xerox Office Software Suite wchodzie aplikacja DocuShare 2.2, służąca do zarządzania obiegiem i współdzielenia dostępu do dokumentów. Uzupełnienie pakietu jest serwer aplikacyjny Flow Port, wspomagający konwersje papierowych dokumentów do postaci cyfrowej i ich późniejszą dystrybucję.

Zobacz również:

Dzięki umowie z Xerox Polska warszawska Comtegra poszerzy ofertę w zakresie rozwiązań do zarządzania składowaniem danych. Spółka specjalizuje się w systemach pamięci masowej budowanych z wykorzystaniem technologii Fibre Channel.


TOP 200