Computerworld zaprasza na eSeminarium: Zarządzanie pracownikami mobilnymi

Wszystkie firmy serwisowe zmagają się z problemem dynamicznego zarządzania organizacją serwisową operującą w terenie. Jak robić to skutecznie, bez narażania się na zbędne koszty? Zapraszamy na eSeminarium „Zarządzanie pracownikami mobilnymi”, które odpowie na wiele pytań związanych z tą tematyką.

Zapraszamy na eSeminarium "Zarządzanie pracownikami mobilnymi"

Dynamiczne zarządzanie optymalnym harmonogramem prac serwisowych przy wielu ograniczeniach nie jest łatwe i wymaga zastosowania szeregu zaawansowanych technik informatycznych, jest jednak możliwe dzięki zastosowaniu rozwiązania IFS Zarządzanie pracownikami mobilnymi. Równie ważne jest posiadanie dedykowanego zaplecza informatycznego (backoffice), które umożliwia pełną ewidencję cech i historii serwisu urządzeń, planów prac profilaktycznych i przeglądów okresowych, warunków umów serwisowych i fakturowania, obsługę centrum zgłoszeń, zarządzanie magazynami i zaopatrzeniem czy pełnym rozliczeniem z pracownikami i podwykonawcami. Taką rolę pełni zintegrowane rozwiązanie IFS Zarządzanie usługami serwisowymi dedykowane dla organizacji serwisowej każdego typu.

Zobacz również:

  • 5G to nowe możliwości dla telekomów
  • Grupa MTP wybrała system ERP firmy Soneta

Zintegrowany system wspomagający zarządzanie IFS Applications jest konfigurowalną, jednorodną platformą zarządczą, która wspiera zarówno krytyczne procesy biznesowe – w szczególności procesy zarządzania serwisem – jak i szereg procesów wspierających i komplementarnych: finanse, księgowość, kadry, płace, obieg dokumentów i inne.

Zapraszamy na eSeminarium "Zarządzanie pracownikami mobilnymi"

Webinarium skierowane jest do firm serwisujących zarówno majątek własny, jak i urządzenia eksploatowane przez klientów indywidualnych czy organizacje zewnętrzne. Pojęcie serwisu dotyczy zarówno rozbudowanych instalacji przemysłowych, sieci przesyłowych czy torowisk i dróg, jak też parkometrów, dystrybutorów napojów, instalacji teleinformatycznych, klimatyzatorów i lad chłodniczych, pieców c/o oraz szerokiej gamy innych urządzeń, które wymagają zarówno regularnych przeglądów, jak i specjalistycznej obsługi w razie nieprzewidzianej awarii.

Serdecznie zapraszamy do rejestracji!

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200