Computerworld na drugim miejscu w turnieju bowlingowym o puchar ABC Data

Drużyna Computerworld w składzie: Marcin Kitlas, Bartek Kossakowski, Sebastian Watras i Sebastian Ostrowski zdobyła 961 punktów i zajęła 2 miejsce w Turnieju Dziennikarzy o puchar ABC Data.

W tym roku w zawodach bowlingowych wzięło udział 14 drużyn. Po pierwszej rundzie nasz zespół zajmował na 4 miejsce, tracąc do podium prawie 40 punktów i wydawało się, że miejsca na podium są już rozstrzygnięte. Jednak dzięki skutecznej grze w drugiej turze nasza drużyna ostatecznie wywalczyła 2 miejsce, wyprzedzając trzeci zespół (Parkiet.tv) o zaledwie 1 punkt. W tym roku rywalizacja na podium była bardzo zacięta - pomiędzy nami a piątym zespołem różnica wynosiła zaledwie 15 punktów. Pierwsze miejsce zajęła redakcja ISBnews, która w tym roku była poza zasięgiem.

W turnieju wzięła udział także żeńska drużyna Computerworld, co prawda nie znalazła się na podium, ale jej wsparcie i doping był nieoceniony dla wyniku męskiej ekipy.

Od lewej: Sebastian Watras, Marcin Kitlas, Sebastian Ostrowski, Bartek Kossakowski

Od lewej: Ola Zygarska, Katarzyna Żmijewska, Patrycja Gielecińska, Patrycja Kuriata, Klaudia Kałuska

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]