Computerworld TOP200: zgłoś firmę do prestiżowego raportu o rynku ICT

Po tegoroczny raport Computerworld TOP200 sięgnie blisko 4,5 tys. prezesów, dyrektorów i członków zarządów firm, a także 16,5 tys. CIO i decyzyjnych menedżerów IT przedsiębiorstw z najważniejszych sektorów gospodarki. Przedstaw im swoją firmę w tegorocznej, jubileuszowej 25. edycji badania.

Computerworld TOP200 to prestiżowy, najbardziej miarodajny raport na temat polskiej branży teleinformatycznej. W tym roku raport obchodzi jubileusz – to już 25. edycja publikacji. Computerworld TOP200 jest podstawowym punktem odniesienia dla: menedżerów IT, członków zarządów firm, informatyków i analityków, handlowców, a także klientów firm ICT, szukających informacji na temat liderów rynku.

Udział w badaniu i zestawieniach raportu jest bezpłatny. Znalezienie się w zestawieniach Computerworld TOP200 to znak, że firma jest liczącym się dostawcą na polskim rynku ICT.

Zobacz również:

  • Firmy w Polsce wydają na transformację cyfrową do 5 proc. rocznych przychodów

Raport przedstawia blisko 60 kompleksowych tabel opisujących przychody i kondycję działających w Polsce firm ICT z uwzględnieniem zmian w koniunkturze, przedstawianych według przychodów z poszczególnych sektorów gospodarki, gałęzi produktowych i usługowych. Computerworld TOP200 to także kilkadziesiąt materiałów analitycznych autorstwa dziennikarzy Computerworld, analityków IDC, ekspertów z największych firm doradczych, naukowców.

W sprawie uzyskania dostępu do ankiet online prosimy o kontakt mailowy: [email protected]

Computerworld TOP200 to eleganckie wydanie twardej oprawie, plik PDF oraz edytowalne zestawienia tabelaryczne w wersji Excel. Premiera tegorocznego raportu będzie miała miejsce 20 czerwca podczas uroczystej konferencji Computerworld TOP200: trendy i wyzwania IT.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200