Computerworld 3/18: trendy ERP w Polsce, outsourcing IT, raport MarTech

Marcowy „Computerworld” skupia się na trendach i dojrzewaniu polskiego rynku systemów ERP, najlepszych praktykach w outsourcingu IT, technologiach marketingowych oraz kierunkach rozwoju IT w polskiej administracji centralnej.

O technologicznych zmianach w rozwiązaniach klasy ERP oraz trendach, jakie definiują ich wdrażanie wśród polskich firm, piszemy w tekstach „ERP dla coraz bardziej cyfrowego biznesu” oraz „Polski rynek ERP dojrzewa”.

CW 3/18 zawiera raport o nowych technologiach stosowanych w marketingu. Trzy poświęcone im teksty analizują trendy rozwoju marketingu cyfrowej ery oraz narzędzia, jakich najczęściej używają digital marketerzy.

W centrum uwagi znalazły się także kierunki rozwoju informatyki w polskiej administracji publicznej szczebla centralnego. Przedstawiamy, jakie projekty realizuje Ministerstwo Cyfryzacji, w jakich obszarach rozwija się cyfryzacja wymiaru sprawiedliwości oraz finansów publicznych, a także jakie będą efekty wdrażania projektów IT w sektorze ochrony zdrowia.

„Computerworld” 3/18 dostępny jest na stronie Kiosku IDG w wersji PDF oraz eleganckim wydaniu papierowym.

Computerworld 3/18: trendy ERP w Polsce, outsourcing IT, raport MarTech

Computerworld 3/18

Computerworld 3/18 – co jeszcze w numerze?

  • Trendy wspierające cyfrową transformację. Analitycy Gartnera uważają, że cyfrowa transformacja jest kluczowym czynnikiem dla rozwoju przedsiębiorstw w przyszłości. Już widać, w jakich kierunkach będzie podążać rynek i rozwiązania. Oto czynnikI, które sprzyjają realizacji tej koncepcji w firmach.
  • Outsourcing. Najlepsze praktyki, wyzwania i wskazówki. Outsourcing może przynieść firmie ogromne korzyści, ale niesie też zagrożenia oraz wyzwania związane z negocjowaniem i zarządzaniem relacjami z dostawcą. Postanowiliśmy bliżej przyjrzeć się zagadnieniu i zebrać informacje niezbędne do udanego wdrożenia outsourcingu w organizacji.
  • Drukowanie 3D – praktyka i prognozy. Drukowanie 3D przechodzi od fazy technologii niszowej do poziomu nowego paradygmatu wytwórczego, który może istotnie zmienić produkcję i logistykę w ciągu 10–15 lat.
  • Wydajne urządzenia do druku. Urządzenia wielofunkcyjne do druku All-in-One są bardzo opłacalne i potrafią ograniczyć koszty, usprawnić drukowanie, obieg dokumentów oraz zarządzanie w firmie. Podpowiadamy, na co zwracać uwagę przy zakupie.
  • Dane na wynos. Wybór zewnętrznych i przenośnych dysków jest bardzo duży. Mamy nośniki HDD oraz SSD dostępne w różnych formatach i pojemnościach. Na jaki sprzęt się zdecydować i kiedy? Wskazujemy zastosowania i parametry, na które należy zwracać uwagę przy wyborze.
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200