ComputerLand zakończył wdrożenie w służbie zdrowia

Spółka dostarczyła i wdrożyła oprogramowanie Ruch Chorych i Apteka w ponad 100 polskich szpitalach. Kontrakt o wartości 19 mln zł finansowany był ze środków Banku Światowego.

Spółka zakończyła swój największy projekt w sektorze opieki zdrowotnej. ComputerLand poinformował o zakończeniu wdrożenia oprogramowania Ruch Chorych i Apteka w ponad 100 polskich szpitalach. Kontrakt wart 19 mln zł, realizowany na mocy umowy z Ministerstwem Zdrowia, finansowany był ze środków Banku Światowego. W ramach wdrożenia ComputerLand przeszkolił 5655 użytkowników i 229 administratorów systemu.

Aplikacja Ruch Chorych i Apteka zapewnia ewidencjonowanie leków przyjmowanych i wydawanych ze szpitalnych aptek oraz przechowuje ich opisy. System umożliwia również rejestrację przyjęć, wypisów oraz przenosin pacjentów między szpitalnymi oddziałami wraz z prowadzeniem dokumentacji z przebiegu ich leczenia.

Zobacz również:

  • Windows 11 - czy warto już zaktualizować firmowe komputery?
  • Na rynku pojawiła się kolejna wirtualna stacja robocza
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200