ComputerLand podpisał umowę o współpracy z Openet Telecom

Openet Telecom jest producentem systemu FusionWorks, sprzedawanego w Polsce pod nazwą Platformy Mediacji Bilingowej.

ComputerLand SA podpisał umowę o współpracy z irlandzką firmą Openet Telecom, dotyczącą oferowania operatorom telekomunikacyjnym oprogramowania funkcjonującego pod wspólną nazwą Platformy Mediacji Bilingowej (FusionWorks). ComputerLand będzie jedynym przedstawicielem Openet w Polsce.

Głównym produktem firmy Openet Telecom jest Platforma Mediacji Bilingowej. Rozwiązanie to służy do zbierania danych z central telefonicznych. Dane zawierają informacje o tym, do kogo rozmówca dzwonił, jak długo i w jakim terminie rozmawiał, czy była to tylko rozmowa czy np. transmisja danych lub połączenie z Internetem. Na podstawie danych zbieranych przez Platformę Mediacji Bilingowej operatorzy telekomunikacyjni sporządzają rachunki telefoniczne.

Na produkt firmy Open Telecom składają się moduły i.Fusion, net.Fusion i air.Fusion przeznaczone dla poszczególnych grup operatorów.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200