ComputerLand nadal dla Kredyt Banku

ComputerLand zakończył wdrożenie w Kredyt Banku SA systemu LearningSpace. Aplikacja pozwalająca na zdalne nauczanie jest produktem firmy Lotus Software. Kredyt Bank będzie wykorzystywał program do egz...

ComputerLand zakończył wdrożenie w Kredyt Banku SA systemu LearningSpace. Aplikacja pozwalająca na zdalne nauczanie jest produktem firmy Lotus Software. Kredyt Bank będzie wykorzystywał program do egzaminowania swoich pracowników ze znajomości systemu informatycznego Profile. System ten od ubiegłego roku wdraża w Kredyt Banku ComputerLand. System LearningSpace jest częścią kontraktu na implementację systemu Profile, w ramach którego ComputerLand zobowiązał się świadczyć usługi szkoleniowe i serwisowe.

Na potrzeby pierwszej wirtualnej sesji egzaminacyjnej ComputerLand wspólnie z Kredyt Bankiem przygotował zestaw 520 pytań, które zostały umieszczone w dziesięciu zestawach egzaminacyjnych sprawdzających wiedzę z obsługi poszczególnych modułów systemu Profile. Na początku września br. pierwsza grupa pracowników przystąpiła do egzaminu.

Zobacz również:

  • Windows 11 - czy warto już zaktualizować firmowe komputery?
  • Microsoft Office 365 - lista wersji, najważniejsze zmiany dla biznesu

Wdrażane w Kredyt Banku oprogramowanie służące do zdalnego nauczania docelowo służyć będzie całym cyklom wirtualnych kursów i szkoleń przeznaczonych dla kadry banku.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200