ComputerLand: kolejne umowy z NBP

Firma wdroży w banku oprogramowanie na potrzeby zintegrowanego systemu księgowego oraz dostarczy infrastrukturę do budowy systemu bankowości elektronicznej i węzła internetowego. Wartość podpisanych kontraktów przekracza 21 mln zł.

ComputerLand SA poinformował o podpisaniu umów na dostawę systemów informatycznych dla Narodowego Banku Polskiego. W ramach projektu budowy Zintegrowanego Systemu Księgowego firma zaimplementuje w banku oprogramowanie podsystemu centralnego. Prace wdrożeniowe mają zakończyć się w sierpniu przyszłego roku. Wartość umowy wynosi 9,5 mln zł. Dodatkowo ComputerLand zawarł z NBP umowę na dostawę i wdrożenie węzła dostępowego do Internetu, z wykorzystanie rozwiązań Cisco. Budowa systemu zakończy się w bieżącym roku, a jego koszt wyniesie 1,7 mln zł.

Zarząd ComputerLand poinformował o zawarciu dodatkowej umowy na dostawę infrastruktury technicznej na potrzeby systemu bankowości elektronicznej. Do jego budowy zostanie wykorzystany sprzęt Hewlett-Packard. Termin realizacji wdrożenia ustalono na koniec 2001 r. Wartość umowy wynosi 5,3 mln zł.

Zobacz również:

  • Apple rozważa rezygnację z chińskiego poddostawcy podzespołów
  • Polska technologia 5G idzie w świat
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200