ComputerLand integratorem w MPEC

Spółka zawarła umowę z Miejskim Przedsiębiorstwem Energetyki Cieplnej SA we Wrocławiu. ComputerLand będzie pełnił przez czas nieokreślony rolę integratora systemu informatycznego.

ComputerLand SA podpisał umowę z Miejskim Przedsiębiorstwem Energetyki Cieplnej (MPEC) SA we Wrocławiu na pełnienie funkcji integratora systemu informatycznego. Kontrakt między obydwoma podmiotami został zawarty na czas nieokreślony. W ramach umowy ComputerLand wdroży system informatyczny składający się z modułów: obsługi klienta, finansowo-księgowego i kadrowo-płacowego. System ma pomóc MPEC w usprawnieniu prowadzenia rozrachunków z klientami i windykacji należności. Dodatkowo integrator zaprojektuje i wyposaży Centrum Obliczeniowe. Wdrożenie potrwa do połowy przyszłego roku. Po jego zakończeniu ComputerLand będzie świadczył usługi outsourcingowe w zakresie utrzymania i administrowania systemem i infrastrukturą informatyczną.

Wartość prac integratorskich wraz z usługami outsourcingowymi, przewidzianych umowę do końca czerwca 2003 r., została oszacowana na kwotę 6,7 mln zł.

Zobacz również:

  • Google i NIST uruchomią produkcję procesorów kolejnej generacji
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200