ComputerLand edukacyjnym partnerem Oracle

Firmy poszerzają pięcioletnią współpracę. ComputerLand będzie prowadzić szkolenia w zakresie, tworzonych przez Oracle, aplikacji wspomagających zarządzanie.

ComputerLand zostanie pierwszym w Polsce partnerem szkoleniowym Oracle w zakresie aplikacji wspomagających zarządzanie. Szkolenia, odbywać będą się według zasad obowiązujących globalnie w Oracle.

"Uruchomienie programu szkoleniowego jest naturalną konsekwencja 5-letniej współpracy obu firm" - powiedziała Grażyna Szlapin, dyrektor działu szkoleń w Oracle Polska. "Nasze kursy obejmujące technologie i aplikacje Oracle, których posiadamy obecnie w ofercie około 170 typów, są wystandaryzowane na całym świecie. Szkolenia przeprowadzane przez ComputerLand odbywać będą się w oparciu o nasz program, podręczniki i nasze aplikacje. Do tej pory nie mieliśmy partnera edukacyjnego w aplikacjach, a ComputerLand, z którym mamy na koncie bardzo dużo wdrożeń, posiada grupę doświadczonych informatyków. Ponadto spółka dysponuje ośrodkami w wielu miastach Polski, co ułatwia dotarcie do klientów ze szkoleniami".

Zobacz również:

  • Chińskie drony wycofane z Rosji i Ukrainy
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200