ComputerLand Liderem Polskiego Biznesu 1998

Po raz ósmy Business Center Club przyznał tytuły Liderów Polskiego Biznesu 1998. Otrzymali je: - ComputerLand S.A. i prezes zarzadu Tomasz Sielicki, - Gold Drop Sp. z o.o. i prezes Stanisław Gągała, - Mazowieckie Zakłady Rafineryjne i Petrochemiczne Petrochemia Płock S.A. i prezes zarządu, dyrektor generalny Konrad Jaskóła - Centrala Produktów Naftowych CPN S.A. i prezes zarządu, dyrektor generalny Jerzy Małyska, - Orbis S.A. i prezes Olaf Grelowski, - Przedsiębiorstwo Obsługi Cudzoziemców Dipservice i dyrektor naczelny Jan Wagner, - Technokabel S.A. i prezes Marian Germata, - Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji Warta S.A. i prezes Agenor Gawrzyał.

Po raz ósmy Business Center Club przyznał tytuły Liderów Polskiego Biznesu 1998. Otrzymali je:

- ComputerLand S.A. i prezes zarzadu Tomasz Sielicki

- Gold Drop Sp. z o.o. i prezes Stanisław Gągała

- Mazowieckie Zakłady Rafineryjne i Petrochemiczne Petrochemia Płock S.A. i prezes zarządu, dyrektor generalny Konrad Jaskóła

- Centrala Produktów Naftowych CPN S.A. i prezes zarządu, dyrektor generalny Jerzy Małyska

- Orbis S.A. i prezes Olaf Grelowski

- Przedsiębiorstwo Obsługi Cudzoziemców Dipservice i dyrektor naczelny Jan Wagner

- Technokabel S.A. i prezes Marian Germata

- Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji Warta S.A. i prezes Agenor Gawrzyał.

Odbierając statuetkę Lidera Polskiego Biznesu 1998 Tomasz Sielicki, prezes ComputerLand S.A., dziękując swoim współpracownikom z kierownictwa firmy dodał, iż ma nadzieje, że wyróżnienie przyznane ComputerLandowi stanie się momentem, z którym na branżę teleinformatyczną w Polsce będzie zwracało uwagę coraz więcej osób ze świata przemysłu i polityki, tak jak ma to miejsce w krajach rozwiniętych. "Chciałbym, aby branża informatyczna stała się jednym z liczących się segmentów przemysłu w procesie dołączania Polski do krajów rozwiniętych" - mówił na uroczystej gali Tomasz Sielicki.

Nagrody specjalne Business Center Club w 1998 roku otrzymali Hanna Gronkiewicz-Waltz, prezes Narodowego Banku Polskiego i Bill Clinton, prezydent Stanów Zjednoczonych.

* więcej w numerze Computerworld 4/99 z 25 stycznia

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200