Computer Associates w Compendium

Centrum Edukacyjne Veracompu zostało jedynym autoryzowanym ośrodkiem szkoleniowym w zakresie rozwiązań Brightstor ARCserve oraz eTrust firmy Computer Associates. W ofercie krakowskiego centrum znalazło się siedem nowych kursów dotyczących zagadnień archiwizowania i zabezpieczania danych.

Centrum Edukacyjne Veracomp (Compendium) zostało jedynym autoryzowanym ośrodkiem szkoleniowym w zakresie rozwiązań Brightstor ARCserve oraz eTrust firmy Computer Associates. W ofercie krakowskiego centrum znalazło się siedem nowych kursów dotyczących zagadnień przechowywania i zabezpieczania danych.

Szkolenia adresowane są do pracowników działów IT, administratorów systemów komputerowych, inżynierów technicznych oraz pracowników firm integracyjnych. Uczestnicy kursów zdobędą ogólną wiedzę na temat zabezpieczania danych, jak i praktyczne umiejętności w zakresie instalacji, konfiguracji i wykorzystania oprogramowania CA. Szkolenia będą prowadzone w języku polskim przez autoryzowanych trenerów w Krakowie lub w siedzibie firmy zamawiającej szkolenia indywidualnie. Uczestnicy otrzymują certyfikat ukończenia kursu sygnowany przez Computer Associates.

Zobacz również:

  • Microsoft kończy z programem Olympia Corp

Pierwsza grupa nowych szkoleń (ARCserve) dotyczy tworzenia kopii zapasowych w środowisku Windows, Linux i Netware. Druga grupa (3 kursy), związana z linią produktów eTrust, dotyczy ochrony danych, detekcji ataków i blokowania niepożądanego ruchu w sieci. Jednodniowe szkolenie kosztuje 325 USD, za dwudniowy kurs trzeba zapłacić 650 USD.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200