Compensa sprzedaje ubezpieczenia w portalu Pilot Finansowy

Portal Pilot Finansowy rozszerzył swoją ofertę sprzedaży ubezpieczeń przez Internet o ubezpieczenia mieszkaniowe Towarzystwa Ubezpieczeniowego Compensa. Osoba zainteresowana ubezpieczeniem ma możliw...

Portal Pilot Finansowy rozszerzył swoją ofertę sprzedaży ubezpieczeń przez Internet o ubezpieczenia mieszkaniowe Towarzystwa Ubezpieczeniowego Compensa.

Osoba zainteresowana ubezpieczeniem ma możliwość zapoznania się z jego warunkami oraz może obliczyć wysokość składki ubezpieczenia w zależności od wybranych warunków. Zakup polisy polega na zatwierdzeniu przez klienta odpowiednim przyciskiem zakupu ubezpieczenia według wybranych warunków. Następnie w ciągu 24 godzin powinien zgłosić się do niego agent towarzystwa z przygotowaną polisą. Umowa zaczyna obowiązywać od chwili opłacenia pierwszej składki.

Obok Compensy swoje ubezpieczenie mieszkaniowe dla klientów indywidualnych w portalu Pilot Finansowy oferuje również TUiR Partner.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200