Comp dla TPSA

Comp podpisał z TPSA dwie umowy o łącznej wartości ponad 9,5 mln zł.

Przedmiotem umów jest dostawa sprzętu i oprogramowania, a także wdrożenie, szkolenie i serwisowanie Zapory Sieciowej w CPD (Centrum Przetwarzania Danych) TP SA.

Przewidywany termin realizacji dostaw i wdrożeń obejmuje okres od listopada 2006 do marca 2007 - podał Comp. "To największy projekt realizowany przez Comp w 2006 roku. Tradycyjnie IV kwartał jest najlepszy dla spółek z branży IT, w tym oczywiście dla nas, a podpisanie umów z Telekomunikacją Polską tylko to potwierdza" - mówi Andrzej Olaf Wąsowski, wiceprezes zarządu Comp.

Spółka poinformowała także, że czeka na decyzje dotyczące dużych kontraktów z administracji publicznej, których podpisanie planowane jest na listopad i grudzień. "Obecnie nie mamy podstaw do weryfikacji prognoz, uzależnione to jest od harmonogramu zawierania i realizacji tychże kontraktów" - dodał Wąsowski. Wyniki Grupy Comp po III kwartałach 2006 poznamy 9 listopada br.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200