Comp autoryzowanym partnerem Raritan

Firma Comp została autoryzowanym partnerem firmy Raritan – producenta przełączników typu KVM, wykorzystywanych do zdalnego zarządzania serwerami.

Umowa partnerska daje firmie Comp SA prawo reprezentowania firmy Raritan w Polsce. Warunkiem podpisania umowy było przeszkolenie odpowiedniego zespołu inżynierów dedykowanych przez Comp w Centrum Szkoleniowym Raritan w Holandii. Wspólnym zadaniem obu firm jest rozpowszechnienie na polskim rynku rozwiązań typu KVM.

Na mocy zawartego porozumienia Comp SA będzie oferował klientom wszystkie dostępne grupy produktów Raritan, od rozwiązań z serii SwitchMan przeznaczonych dla pojedynczych desktopów po rozbudowane rozwiązania z serii Paragon - pierwszy przełącznik tego typu został zainstalowany przez Comp SA w listopadzie br. - oraz serii TeleRech wykorzystywane m.in. w centrach danych i złożonych środowiskach operacyjnych, wykorzystujących różne platformy sprzętowe. Przełączniki te agregują sygnały odbierane z wielu monitorów i klawiatur, i przekazują je do pojedynczej konsoli klawiatury/myszy. Wszystkie produkty Raritan objęte są roczną gwarancją.

Zobacz również:

  • UE walczy z nielegalnym handlem kryptowalutami

TOP 200