Commpol SA zadebiutuje na CeTO

Wejście krakowskiej spółki na rynek pozagiełdowy stało się możliwe dzięki rządowemu programowi pomocy dla małych i średnich firm.

Krakowski Commpol SA zadebiutuje na rynku pozagiełdowym CeTO (Centralna Tabela Ofert). Stanie się to możliwe dzięki projektowi promocji rynku pozagiełdowego, realizowanemu w ramach rządowego programu pomocy dla małych i średnich firm.

W ramach projektu nadzorowanego przez Polską Fundację Promocji i Rozwoju Małych i Średnich Przedsiębiorstw spośród ponad 200 firm, zamierzających zadebiutować na CeTO, wyłoniono trzy przedsiębiorstwa, które zrobią to jako pierwsze. Ich tzw. memoranda informacyjne zostaną sfinansowane z funduszu PHARE.

Commpol - jako jedyna z wyłonionych spółek - jest związana z branżą teleinformatyczną. Zajmuje się sprzedażą produktów i usług informatycznych, głównie związanych z tworzeniem serwisów internetowych. Jego memorandum informacyjne zostanie przygotowane w sierpniu br. Do tego czasu przedstawiciele firmy nie chcą precyzować dalszych planów związanych z wejściem na giełdę ani ujawnić, na co przeznaczą zdobyty w ten sposób kapitał. Wiadomo jednak, że w centrum zainteresowania Commpolu jest rozwijanie działalności usługowej związanej z Internetem.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200