Comarch zaprasza na bezpłatną konferencję dla placówek medycznych

11 grudnia we Wrocławiu odbędzie się Comarch Roadshow, konferencja dla placówek medycznych. W czasie konferencji zostaną omówione tematy takie jak skuteczne zarządzanie placówką medyczną przez pryzmat oprogramowania IT czy praktyczny wymiar Elektronicznego Obiegu Dokumentacji Medycznej.

Bezpłatna konferencja odbędzie się 11 grudnia 2012 roku w Hotelu**** Qubus we Wrocławiu. Podczas spotkania poruszone zostaną tematy z zakresu wdrażania systemów informatycznych do placówek medycznych, optymalizacji działania części administracyjnej i medycznej, bezpieczeństwa przetwarzania danych medycznych.

Wydarzenie przeznaczone jest dla osób zainteresowanych informatyzacją placówek medycznych, w szczególności kadry zarządzającej oraz działów informatyki. Udział w konferencji jest bezpłatny, wymaga wcześniejszej rejestracji poprzez stronę internetową www.roadshow.comarch.pl

Zobacz również:

  • Nowości zaprezentowane na Red Hat Summit 2022

Konferencja jest drugą z cyklu Comarch Roadshow, realizowanego w największych miastach Polski. Patronat nad wydarzeniem objęła Polska Federacja Szpitali, a Computerworld jest patronem medialnym.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200