Comarch: premiera CDN XL w Niemczech

Spółka zamierza wprowadzić na tamtejszy rynek swój sztandarowy system ERP - CDN XL. Comarch zaprezentuje go podczas listopadowych targów COMTEC w Dreźnie. Firma rozpoczęła jednocześnie poszukiwania pierwszych klientów i partnerów.

Najlepszym towarem eksportowym Comarchu od zawsze były rozwiązania dla telekomunikacji. Przedstawiciele firmy już w ubiegłym roku zapowiedzieli próbę ekspansji na zagraniczne rynki z innymi produktami - m.in. rozwiązaniami wspomagającymi zarządzanie w przedsiębiorstwach.

"Nasz produkt jest w pełni dostosowany do niemieckich realiów biznesowych i chcemy szybko zdobyć część rynku oferując średnim i dużym przedsiębiorcom zaawansowane rozwiązanie klasy drugiej generacji systemów ERP po bardzo konkurencyjnej cenie. Jesteśmy otwarci na współpracę z niemieckimi dystrybutorami" - powiedział Zbigniew Rymarczyk, wiceprezes Comarch odpowiedzialny za sektor ERP.

Według danych Comarchu z oprogramowania CDN XL w Polsce korzysta 800 klientów. W sprzedaży CDN XL na rynku niemieckim ma pomóc obecność niedawno uruchomionego centrum kompetencyjnego Comarchu w Dreźnie.

***

Targi COMTEC będą odbywać się w Dreźnie w dniach 9-11 listopada br.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200