Comarch nagrodzony przez Frost & Sullivan

Frost & Sullivan (zespół międzynarodowych ekspertów w zakresie badań rynkowych) przyznał firmie Comarch nagrodę dla lidera rynku rozwiązań i usług sieciowych w Ameryce Łacińskiej. Comarch jest uznawany w tym regionie za ważnego partnera transformacji sieciowych, dlatego Frost & Sullivan przyznał mu tytuł „Latin America 2016 Entrepreneurial Company of the Year”.

Nagroda stanowi uznanie dla wkładu firmy Comarch w zmianę technologii i trendów w Ameryce Łacińskiej i jednocześnie potwierdza, że kompletne portfolio BSS (Business Support Systems) i OSS (Operations Support Systems) Comarch dostarcza rozwiązania pozwalające efektywne zarządzać siecią.

Comarch został wyróżniony w regionie Ameryki Łacińskiej za swoje globalne partnerstwo z firmą Telefónica. Rozwiązania Comarch wesprą firmę Telefónica w uruchomieniu nowej infrastruktury w Argentynie, Brazylii, Chile, Kolumbii i Peru.

Zobacz również:

Plan ponownego zastosowania rozwiązań i procesów biznesowych OSS firmy Comarch w różnych lokalizacjach spółki wpisuje się w strategię globalnego wykorzystywania zasobów przez firmę Telefónica.


TOP 200