Comarch na rynku usług archiwizacji danych online

Na rynek wchodzi nowa spółka grupy kapitałowej Comarch - Infrastruktura24 S.A., której kluczowym produktem jest system do składowania i archiwizacji danych online iBard24 Backup Online.

Produkty nowej spółki są oferowane w modelu SaaS (Software as a Service), co ma zapewniać użytkownikom możliwość szybszego uruchomienie systemu i mniejsze koszty z tym związane oraz brak poważniejszych inwestycji we własną infrastrukturę IT.

Oferta spółki Infrastruktura24 skierowana jest do odbiorcy indywidualnego oraz firm. iBard24 Backup Online to produkt, który spełnia warunki bezpiecznego składowania danych. W szczególności spełnia on kryteria związane z przechowywaniem kopii zapasowej poza fizyczną lokalizacją użytkownika (zabezpieczenie przed kradzieżą, uszkodzeniem lub utratą danych przechowywanych na komputerach osobistych), jak również zapewnia poufność transmitowanych danych - przesyłanie danych do centrum danych bezpiecznym, szyfrowanym kanałem SSL.

Produkt zapewnia funkcjonalność niezbędną do obsługi procesów i mechanizmów potrzebnych do archiwizowania danych, m.in. możliwość regulacji zajmowanego pasma internetowego, jest w pełni zautomatyzowany i ma intuicyjny interfejs. iBard24 Backup Online umożliwia dostęp do danych z dowolnej przeglądarki internetowej, a bezpieczeństwo kopii danych ma zapewniać umieszczenie serwerów w Comarch Data Center.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200