ComNet Warsaw '95

Międzynarodowa Konferencja i Wystawa Techniki Telekomunikacyjnej ComNet '95 odbędzie się 20-22 czerwca 1995 r. w Warszawie, w Pałacu Kultury i Nauki.

Międzynarodowa Konferencja i Wystawa Techniki Telekomunikacyjnej ComNet '95 odbędzie się 20-22 czerwca 1995 r. w Warszawie, w Pałacu Kultury i Nauki.

Na konferencji prasowej 14 grudnia w Warszawie, zorganizowanej przez IDG World Expo (reprezentowanej przez Gunmara Kuechlera) i warszawski ComPress (reprezentowanego przez Wiesława Miguta), oficjalnie zaproszono wszystkich chętnych do udziału w jednej z największych światowych wystaw telekomunikacyjnych - ComNet. Integralną częścią ComNet '95, poza samą wystawą, będą konferencje w dwóch grupach tematycznych. W pierwszej z grup omawiane będą zagadnienia techniczne w telekomunikacji, w tym problematyka sieci komputerowych i ich zarządzania, drugim tematem konferencji będą kwestie polityki i uregulowań prawnych obowiązujących w Polsce.

Organizowana w Polsce tak znacząca wystawa telekomunikacyjna, jaką jest ComNet '95 wzbudziła duże zainteresowanie u ponad 100 uczestniczących w konferencji prasowej przedstawicieli niemal wszystkich liczących się firm komputerowych oraz dziennikarzy. Na konferencji pełnomocnik Premiera ds. informatyki, Marek Car w swoim wystąpieniu zwrócił uwagę na coraz większe znaczenie Polski na teleinformatycznej mapie świata i olbrzymią rolę, jaką będą mieć budowane w Polsce sieci komputerowe, a następnie infostrady. Dążenie użytkowników komputerów do wymiany informacji potwierdzają wyniki przeprowadzonej przez IDG Poland ankiety, które przedstawił prezes IDG Poland, Kazimierz Szot. Wśród firm uczestniczących w ankiecie praktycznie wszystkie chcą korzystać z modemów i mieć dostęp do sieci komputerowej.

Udział w ComNet '95 zapowiedziało już kilkanaście największych firm światowych, zajmujących się problematyką szeroko pojętej elekomunikacji. Dla wszystkich zainteresowanych ComNet '95 będzie wyjątkową okazją do zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi telekomunikacji oraz znakomitym forum wymiany informacji i spotkania się przedstawicieli firm, instytutów badawczych oraz odpowiedzialnych za rozwój telekomunikacji urzędów centralnych.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200