ComArch z platformą ECOD w Rosji

Platforma elektronicznej wymiany dokumentów EDI ComArch ECOD zostanie zainstalowana w stowarzyszeniu ECR Rosja, grupującym kluczowych rosyjskich producentów. Projekt ECOD będzie realizowany wspólnie z jednym z największych integratorów rosyjskich firmą Korus Consulting.

Firmy ComArch ECOD i Korus Consulting obsłużą największe sieci handlowe oraz producentów i dostawców w zakresie transmisji elektronicznych faktur, zamówień oraz innych dokumentów handlowych. Usługi EDI (Electronic Document Interchange) dostarczane przez ComArch ECOD i wspierane lokalnie przez Korus Consulting pozwolą firmom rosyjskim na szybsze i bezbłędne przesyłanie zamówień, stanów magazynowych, cenników i każdej innej informacji handlowej.

Oparta na technologii Microsoft BizTalk platforma ComArch ECOD pośredniczy w przesyłaniu elektronicznych faktur, zamówień oraz stanów magazynowych największych sieci handlowych (Carrefour, Auchan, Metro, Ahold, Jeronimo). Oprogramowanie BizTalk Server zawiera w sobie zbiór narzędzi i usług, które umożliwiają szybkie kodowanie procesów i przepisów definiujących źródła danych, przepływ informacji i uwarunkowania obowiązujące w organizacji. Z platformy ECOD korzysta obecnie około 3150 firm, gdyż krótszy czas i szybsza logistyka komunikacji biznesowej przekłada się na korzyści finansowe - o które teraz zabiegają również producenci w Rosji.

Zobacz również:

  • Rynek smartfonów przeżywa regres

Firma ComArch dostarczy klientom rosyjskim technologię wdrażania oraz będzie uczestniczyć w modernizacji systemu. Rosyjska firma Korus Consulting, specjalizująca się w dużych projektach integratorskich, zapewni wsparcie techniczne (HelpDesk) i będzie zarządzała projektem zgodnie z wymaganiami ECR Rosja.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200