ComArch wdroży ISKOS dla Ministerstwa Finansów

Umowa krakowskiej spółki i resortu finansów opiewa na 7 mln zł. ComArch zaprojektuje i wdroży Informatyczny System Wspomagania Kontroli Skarbowej ISKOS, którego zadaniem będzie wspieranie polityki Ministerstwa Finansów w zakresie kontroli skarbowej, w ramach procesów przystosowywania polskiej polityki podatkowej do standardów Unii Europejskiej, akcesji do unii monetarnej oraz zapewnienia stabilności finansów publicznych.

To już kolejny kontrakt dla ministerstwa, który realizuje ComArch. - Liczymy na to, że będziemy dalej realizować projekty finansowane z funduszy UE - powiedział Paweł Prokop, wiceprezes ComArch, odpowiedzialny za sektor administracji publicznej.

W ramach projektu dla Ministerstwa Finansów, integrator przeprowadzi ponadto analizę potrzeby sprzętowych pod kątem projektu, a także przeprowadzi szkolenia dla użytkowników systemu ISKOS.

Zobacz również:

  • Apple rozważa rezygnację z chińskiego poddostawcy podzespołów
  • Polska technologia 5G idzie w świat

W lutym ComArch podpisał umowę na system klasy Business Intelligence dla potrzeb konsolidacji danych podatkowych dla MF o wartości 3,5 mln zł, oraz został zwycięzcą przetargu na zaprojektowanie, wykonanie i wdrożenie informatycznego systemu obsługi budżetu państwa o wartości prawie 2,5 mln zł.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200