ComArch informatyzuje Policję w Krakowie

Firma wygrała przetarg na realizację systemu wspomagania dowodzenia dla Komendy Miejskiej Policji w Krakowie. Przewidywana wartość kontraktu wynosi ok. 38 mln zł.

Firma wygrała przetarg na realizację systemu wspomagania dowodzenia (Command &Control) dla Komendy Miejskiej Policji w Krakowie. Przewidywana wartość kontraktu wynosi ok. 38 mln zł. Zgodnie z zapowiedziami przedstawicieli Komendy Głównej Policji, w tym roku nie należy się spodziewać kolejnych umów na systemy dowodzenia.

W ubiegłym roku Policja podpisała umowy na wdrożenie tego typu rozwiązań z firmami: ComputerLand (dla Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie), Motorola Polska (Warszawa) i Optimus SA (Łódź).

W sumie na budowę systemów Command & Control dla tych czterech miast Policja wyda ok. 177 mln zł. Do 2004 r. systemy tego typu mają powstać we wszystkich miastach wojewódzkich.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200