ComArch: e-learning dla IACS-u

Integrator dostarczy na potrzeby Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oprogramowanie Microsoftu. Ponadto w ramach współpracy z Instytutem Edukacji Interaktywnej krakowska firma zaprojektuje i wdroży aplikację do nauczania obsługi systemu IACS.

Rozwiązanie służące do szkolenia pracowników administracji publicznej w obsłudze systemu IACS będzie oparte na systemie e-learningowym firmy Oracle. Z wdrożonej platformy już od maja br. będzie mogło korzystać 1,5 tys. etatowych i 7,5 tys. sezonowych pracowników ARiMR w 320 lokalizacjach na terenie Polski. Kursy na potrzeby ARiMR dostarczy Instytut Edukacji Interaktywnej Estakada.pl. Wspołpracował on już z Polkomtelem i YDP.

Będzie to kolejne realizowane przez ComArch wdrożenie platformy zdalnego nauczania. W ubiegłym roku firma dostarczyła system Lotus Learning Space na potrzeby Portalu Edukacji Ekonomicznej NBP.

Zobacz również:

  • e-Obywatel w e-Państwie – praktyczny przewodnik

Łączna wartość umów jakie ComArch zawarł z Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa wynosi 9 mln zł.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200