ComArch coraz więcej eksportuje

Krakowski ComArch podpisał umowę z Nokia Networks OY. Przedmiotem kontraktu jest wykonanie modułu personalizacji informacji dla użytkowników w przygotowywanym przez Nokię pakiecie dla operatorów telef...

Krakowski ComArch podpisał umowę z Nokia Networks OY. Przedmiotem kontraktu jest wykonanie modułu personalizacji informacji dla użytkowników w przygotowywanym przez Nokię pakiecie dla operatorów telefonii tzw. trzeciej generacji (UMTS).

Jest to dotychczas największy kontrakt eksportowy ComArchu o wartości ok. 600 tys. USD. Poprzedzony był rocznym audytem, bo Nokia chciała przekonać się o jakości stosowanych przez krakowską firmę procedur kontroli jakości oprogramowania. W projekcie będzie brać udział 12 pracowników ComArchu.

ComArch podpisał również trzy nowe umowy w Niemczech na sprzedaż i wdrożenie systemu billingowego. Umowy zawarł także amerykański oddział spółki, m.in. z amerykańskimi spółkami internetowymi fed2u.com i hotnet.com . Według przedstawicieli ComArchu, trwają negocjacje na sprzedaż oprogramowania typu content server i ad server. ComArch bierze również udział w prowadzonym w Dubaju projekcie InternetCity.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200