Colt i Equinix ogłosiły współpracę

Firma Colt Technology Services ogłosiła strategiczne partnerstwo z Equinix, globalnym dostawcą centrów danych. Po połączeniu sieci Colt IQ Network z chmurowym ekosystemem Equinix, użytkownicy korzystający z rozwiązań obu firm będą mieć szerszy dostęp do chmurowych usług.

Współpraca

Klienci korporacyjni Colt już korzystają z łączności z chmurami publicznymi i prywatnymi, w tym Amazon Web Services (AWS), Microsoft Azure i Google Cloud Platform za pośrednictwem usługi Colt Dedicated Cloud Access oraz łączności między centrami danych za pośrednictwem Colt DCNet.

Dzięki partnerstwu z Equinix i połączeniu z Equinix Cloud Exchange, firma Colt powiększy znacznie swój ekosystem, zapewniając dostęp do ponad 50 dostawców usług w chmurze. Klienci Colt skorzystają również z bezpośredniej, bezpiecznej i szerokopasmowej łączności z globalną platformą centrów danych Equinix, w kluczowych obszarach metropolitalnych.

Zobacz również:

  • Ważne trendy na 2024
  • Intel i Tower będą ze sobą ściśle współpracować

Ocenia się, że przedsiębiorstwa intensywnie wykorzystujące przetwarzanie informacji będą mogły szybciej wdrażać innowacje, poprzez szybkie włączanie usług chmurowych, dostarczanych przez największe biznesowe centra na świecie.

Dotychczasowi klienci Equinix będą mogli korzystać z usług łączności na żądanie, opartych na sieci Colt IQ Network - jednej z pierwszych, która dostarcza funkcje dostępne na żądanie, płatne zgodnie z rzeczywistym użyciem do centrów danych Equinix w Europie.

Klienci mogą dostosować wymagania dotyczące przepustowości i skalować je w górę i w dół, w czasie niemal rzeczywistym, a także skorzystać z łączności bezpośrednio z budynków korporacyjnych do chmury za pośrednictwem dedykowanego dostępu do chmury firmy Colt.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200