Co warto czytać w Internecie: Borys Stokalski

Internet zalewa nas ilością informacji. Które witryny warto odwiedzić? Skąd czerpać inspiracje? O miejscach w Sieci godnych polecenia opowiedział nam Borys Stokalski, wiceprezes Infovide-Matrix S.A.

O miejscach w Internecie, które często odwiedza i skąd czerpie informacje i inspiracje do codziennej pracy opowiedział nam Borys Stokalski, wiceprezes Infovide-Matrix S.A.:

"Przede wszystkim śledzę serwisy, które serwują informacje związane z moją codzienną pracą. Dużą dawkę merytorycznych informacji czerpię z serwisów firm analitycznych, które subskrybuje firma. Mój zestaw obowiązkowy to: Forrester, Gartner i Cutter Consortium.

Pasjonującą sprawą są zmiany w otaczającym nas świecie, na które wpływ ma technologia. Właśnie tym tematem zajmuje się jedna z najciekawszych według mnie konferencji PopTech. Dlatego subskrybuję videocasty z witryny PopTech.org.

Zobacz również:

  • 7 lat na szczycie. Veeam ponownie liderem Gartner® Magic Quadrant 2023

Okazjonalnie zaglądam do informacji publikowanych przez Intelligent Enterprise, poświęconych rozwojowi rozwiązań Business Inteligence, Enterprise Application Integration, Service Oriented Architecture i Business Proces Management.

Oczywiście w miarę regularnie czytam też nasz firmowy blog >>Innowacje & Inspiracje<<, na którym nasi pracownicy dzielą się przemyśleniami na temat styku biznesu i technologii informatycznych."

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200