Co nowego w świecie Lenovo HX Series?


W tym miesiącu warto napisać nieco o zmianach organizacyjnych, jakie w ostatnim czasie zaszły w Lenovo. Najważniejsza dotyczy zmiany naszej grupy biznesowej.

Dotychczas występowaliśmy jako Lenovo Enterprise Group. W związku z tym, że konsekwentnie coraz większy nacisk kładziemy na centra danych, zdecydowaliśmy się odpowiednio zmienić nazwę na Lenovo Data Center Group. W sumie to logiczne! Wraz ze zmianą nazwy nastąpiło także kilka zmian na poziomie kadry zarządzającej, które pozwolą lepiej dopasować zarządzanie do kształtu organizacji. Najważniejszą nowością w tym obszarze jest nowy szef Data Center Group Gerry Smith, który podlega bezpośrednio naszemu CEO, Yangowi Yuanqing.

Kolejną nowością jest partnerstwo z Juniper Networks. Ten alians pozwoli znacznie wzbogacić nasze portfolio produktów sieciowych oraz wpłynie na pozycję rynkową. Oznacza to jednocześnie więcej opcji w zakresie wyboru przełączników top of rack dla produktów HX Series. Co więcej, jeśli chodzi o HX, to jeszcze nie koniec nowości! Wkrótce kolejne! Zapraszamy w maju na SAP Sapphire, które odbywa się w amerykańskim Orlando. Na naszym stoisku będziemy prezentować klaster HX 3500.

Poniżej kilka przydatnych linków, pod które warto zajrzeć:

Wycieczka 3D po świecie Lenovo Converged HX Series oraz Przewodnik po produktach Lenovo Converged HX Series.

A może chcielibyście dowiedzieć się więcej na temat urządzenia dedykowanego Lenovo Converged HX Series Nutanix Appliance? Koniecznie skontaktujcie się z przedstawicielem Lenovo lub naszym partnerem biznesowym.

Tymczasem zapraszamy na naszą stronę internetową Lenovo-Nutanix.

Zapisz się na bezpłatny newsletter. Dowiesz się o webinarach, nowych case study oraz white paperach.