Co naprawdę sądzimy o pracy zdalnej?

Jak w praktyce wygląda praca zdalna w organizacjach, jak oceniamy jej zalety i wady po kilku miesiącach? Czy ten tryb funkcjonowania to nasza przyszłość? „Computerworld”, organizator AudIT, prowadzi badanie „Satysfakcja pracowników z pracy zdalnej i ich zaangażowanie w dobie pandemii 2020” – będziemy wdzięczni za wypełnienie krótkiej ankiety!

Odpowiedź na pytania zajmie tylko 7 minut, a pomoże nam w przygotowaniu wartościowego materiału, na temat bliski wszystkim organizacjom. Odwdzięczymy się wynikami, które pozwolą porównać sytuację własnej firmy do średniej rynkowej.

Badanie praca zdalna

Praca zdalna

Epidemia koronawirusa spowodowała, że przedsiębiorstwa w błyskawicznym tempie przestawiały się na pracę zdalną. W jakim stopniu specjalistyczne narzędzia umożliwiły wykonywanie codziennych zadań poza biurem? Czy nastąpił spadek czy wzrost efektywności pracy? Czy konieczność przestawienia się na pracę zdalną trwale zmieni sposób, w jaki przedsiębiorstwa będą organizować swoją działalność? Na takie pytania ma odpowiedzieć nasze badanie. Z góry dziękujemy za wypełnienie ankiety!

Zobacz również:

  • Zmiana pracy na IT to niekoniecznie programowanie
  • EPAM Polska zatrudnia już ponad 5 tys. osób
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200