Click and Buy ogranicza działalność

Spółka Click and Buy wystąpiła do Hoga.pl z prośba o rozwiązanie umowy o współpracy z października 2000 roku na drodze porozumienia stron. Powodem są - jak podała w swoim komunikacie Hoga.pl - kłopoty...

Spółka Click and Buy wystąpiła do Hoga.pl z prośba o rozwiązanie umowy o współpracy z października 2000 roku na drodze porozumienia stron. Powodem są - jak podała w swoim komunikacie Hoga.pl - kłopoty finansowe Click and Buy.

Leszek Siwiec, prezes Click and Buy nie chciał przybliżać okoliczności rozwiązania umowy. "Mieliśmy czas, żeby dokonać przeglądu sytuacji na rynku i ograniczamy działalność do naszych potrzeb i możliwości" - powiedział Leszek Siwiec. Prezes serwisu nie spodziewa się zwiększenia sprzedaży w tegorocznym okresie przedświątecznym. "Nasze wyniki i prognozy ściśle powiązane z koniunkturą na polskim rynku internetowym" - powiedział Leszek Siwiec. Zaprzeczył natomiast, jakoby C&B miał wycofać się w najbliższym czasie również ze współpracy z wirtualnym sklepem Interii - Hiperią.

Zobacz również:


×