Citrix połączył Europę Centralną i Wschodnią w jeden region sprzedażowy

Firma połączyła oba te regiony – które wcześniej działały oddzielnie - w jeden i mianowała nowego regionalnego wiceprezesa, który będzie nim zarządzał. Został nim od początku tego roku Dirk Pfefferle, który jest odpowiedzialny za działania biznesowe firmy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii, Rosji, Polsce, Czechach i na Słowacji.

Dirk Pfefferle ma ponad 20-letnie doświadczenie w branży IT. W tym czasie piastował różne stanowiska kierownicze. Ostatnio pełnił funkcję Dyrektora Sprzedaży i członka kadry zarządzającej w niemieckim EMC. Wcześniej był Zastępcą Dyrektora w niemieckim Verizon i Regionalnym Wiceprezesem odpowiedzialnym za Europę Centralną i Wschodnią. Studiował ekonomię na specjalizacji „Informatyka w biznesie”, jest członkiem wielu rad i stowarzyszeń branży IT.

“Powołując Dirka Pfefferle zyskaliśmy doświadczonego w branży IT eksperta, dysponującego biznesowymi umiejętnościami.” – powiedział Tom Flink, wiceprezes Citrix odpowiedzialny za sprzedaż i usługi. – „Jestem przekonany, że wraz z swoimi zespołami w poszczególnych krajach będzie nadal rozwijał pozycję Citrix”.

Zobacz również:


IBM Think Digital Summit Poland, 16-17 września 2020
TOP 200