Cisco rozbudowało ofertę o rozwiązania przeznaczone dla małych firm

Korporacja ogłosiła w zeszłym roku podczas konferencji Partner Summit, że poszerza ofertę o rozwiązania „Cisco Designed”, które zostały zaprojektowane z myślą o dużych firmach. Teraz oferta ta została poszerzona o nowe rozwiązania, z których mogą korzystać również mniejsze firmy.

I tak Cisco zaprezentowało nowości w portfolio „Cisco Designed”, które obejmujące rozwiązania wykorzystujące uczenie maszynowe, sztuczną inteligencję oraz chmurę. Jest to na przykład aplikacja do zarządzania siecią małych firm. Nosi ona nazwę Cisco Business Wireless Mobile App i umożliwia prostą konfigurację i zarządzanie sieciami w każdym miejscu, z poziomu smartfona. Aplikacja jest dostępna w Apple Store (iOS) lub Google Play (Android).

Warto też zwrócić uwagę na nową opcję umożliwiająca małym firmom bezpośredni zakup od partnerów Cisco przez stronę cisco.com. Dodatkowo, małe firmy uzyskają szybszy dostęp do wsparcia technicznego i sprzedażowego, w 24 językach na całym świecie, poprzez czat na żywo lub telefon.

Zobacz również:

  • Tesla może dalej reklamować Autopilota w Niemczech
  • Cisco opuści rynek rosyjski

Kolejna nowość to bezpieczne połączenia, które są obsługiwane przez nowe punkty dostępowe Meraki Wi-Fi 6. Jest to pierwszy punkt dostępowy Cisco bazujący na technologii Wi-Fi 6, przeznaczony dla małych przedsiębiorstw.

Małe firmy mają też obecnie możliwość zaopatrzenia się w Inteligentne kamery Meraki zarządzane w chmurze. Dzięki ich inteligencji są one w stanie dostarczać np. cenne informacje biznesowe w takich obszarach jak np. ruch pieszy i odpowiednie ustawienie ekranów na drodze z parkingu do sklepów. Oferują one widok 360 stopni przez kamerę typu "rybie oko", a jedno urządzenie może skutecznie pokryć cały obiekt dla małych firm.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200