Cisco oferuje pracę w Second Life

W ostatnim czasie pojawia się coraz więcej doniesień o rosnącej popularności gry Second Life. Wiele firm z prawdziwego świata zakłada filie w grze by sprzedawać swoje produkty oraz rekrutować pracowników. Teraz przyszła kolej na Cisco.

Spotkania z Cisco będą organizowane we wtorek, 6 listopada, od godziny 9 do 11 rano. Firmami jakie będą się prezentować są Dimension Data (z Wielkiej Brytanii, Belgii, Niemiec, Luxemburga), NetDesign, Alliant Technologies; Affinity; Voice Tech; Touchbase; Telindus oraz BBNED.

Cisco oferuje pracę w Second Life

Zainteresowanych większą ilością szczegółów zapraszamy na oficjalną stronę organizatora akcji. Jeśli ktoś już teraz zdecydował się zapisać na spotkanie może skorzystać ze specjalnego formularza prezentowanego na innej witrynie.

Zobacz również:

  • Przepustowość można też kraść i czerpać z tego duże zyski
  • Google przesuwa moment powrotu do biur na przyszły rok

Wiadomo, że oprócz możliwości znalezienia nowej pracy uczestnicy spotkań otrzymają okazję do spotkania z przedstawicielami Cisco i zdobycia wielu ciekawych informacji o firmie oraz jej partnerach.

I kto teraz powie, że granie w Second Life jest stratą czasu? Pomysł Cisco w dużym stopniu nastawiony jest z pewnością na autoreklamę. Trzeba jednak przyznać, że z perspektywy graczy inicjatywa jest bardzo ciekawa.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200