Cisco Systems wprowadza serwer ICS 7750

Firma Cisco Systems poinformowała o wprowadzeniu na rynek nowego serwera telefonii IP - ICS 7750 będącego elementem architektury Cisco AVVID.

Firma Cisco Systems poinformowała o wprowadzeniu na rynek nowego serwera telefonii IP - ICS 7750 będącego elementem architektury Cisco AVVID, pozwalającej nie tylko na stosowanie telefonii IP, ale również na stosowanie nowych aplikacji, takich jak jednolite systemy przekazywania wiadomości, pracy grupowej oraz wykorzystywanie mediów strumieniowych w sieci, takich jak audio i wideo. ICS 7750, wykorzystując istniejącą infrastrukturę sieci pozwala zdalnym pracownikom na uzyskanie takiego samego dostępu do usług głosowych, jaki mają pracownicy przebywający w biurze. ICS 7750 zawiera kluczowe elementy niezbędne do zbudowania kompletnego systemu telefonii IP, takie jak usługi sieciowe dla danych i głosu, obsługa połączeń, bramki do tradycyjnej sieci telefonicznej i nowe aplikacje. ICS 7750 jest przeznaczony do szybkiego wdrożenia i łatwego zarządzania przy pomocy przeglądarki WWW. W istniejących środowiskach sieciowych ICS7750 pozwala na zintegrowanie obecnej infrastruktury obejmującej sieci LAN, WAN, centrale abonenckie PBX oraz systemy poczty głosowej.

Cisco Systems Poland

www.cisco.pl

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200