Cisco Meraki – innowacyjne rozwiązania dla Twojej firmy

Materiał promocyjny Prowadzisz hotel, sklep lub restauracje? W ofercie Cisco Meraki znajdziesz wiele świetnych rozwiązań, które docenią Twoi klienci.

Cisco Meraki dla hoteli – lepsze wrażenia i komfort dla Twoich gości

Dostęp do danych i analiz z systemów Cisco Meraki pozwala oferować spersonalizowane doświadczenia gościom hotelowym.

Cisco Meraki zapewnia niezawodna obsługę połączeń bezprzewodowych typu Guest (gość). Na potrzeby hoteli powstał stylowy punkt dostępowy Cisco MR30H, który spełnia najwyższe standardy. Ale to nie wszystko! Meraki oferuje również doskonałą analitykę dla wybranych lokalizacji, aby lepiej zrozumieć zachowanie gości i ruch, czy też zintegrowane połączenie Bluetooth do płynnej pracy z aplikacjami iBeacon.

Dodatkowo zyskujemy możliwość rozbudowywania sieci (nieograniczona skalowalność) oraz dostęp do webowego panelu kontrolnego, z którego możemy zarządzać całą infrastrukturą.

Goście Twojego hotelu nigdy nie będą się skarżyć na sieć Wi-Fi, a Ty zyskasz dostęp do wielu cennych danych, aby wprowadzać różnego typu optymalizacje.

Cisco Meraki dla sklepów – technologie dla nowoczesnych detalistów

Niezależnie od tego czy prowadzimy jeden sklep, czy tysiące, obsługa i satysfakcja klienta jest dla współczesnego detalisty najważniejsza. Z infrastrukturą Cisco Meraki zyskujemy wgląd w zachowania klientów oraz wysoki poziom bezpieczeństwa. Dzięki temu możemy lepiej zarządzać i prowadzić sklep lub całą sieć sprzedaży detalicznej.

Menedżerowie IT zyskują dostęp do pełnego wglądu w sieć, od głównej siedziby firmy, przez zdalne lokalizacje i aż po magazyny – i wszystko z poziomu scentralizowanego panelu kontrolnego w chmurze.

Dodatkowo w sklepach możemy instalować inteligentne kamery Meraki, które będą wykrywać nowo wchodzących klientów oraz zapewniać dostęp do przydatnych danych, np. gdzie najczęściej siadają klienci i ile osób odwiedza daną lokalizację.

Firmy, które stawiają na nowoczesne metody marketingu i promocji, mogą dodatkowo wykorzystać infrastrukturę Meraki, zyskując dostęp do technologii iBeacon z wbudowanymi beaconami Bluetooth Low Energy (BLE) w punktach dostępowych Cisco.

Wszystko to sprawia, że klienci mogą liczyć na lepsze doświadczenia, jak również bezpieczne i stabilne połączenie z internetem.

Poznaj rodzinę Cisco Meraki

Na potrzeby wdrożeń w hotelach, sklepach i restauracjach Cisco Meraki oferuje pełną rodzinę produktów:

Bezprzewodowe punkty dostępowe
Zoptymalizowane do pracy z siecią 802.11ac i Bluetooth.
Bezpieczeństwo i SD-WAN
Bogate w funkcje i ujednolicone zarządzanie zagrożeniami, jak również rozszerzenie
SD-WAN z opcją podłączenia do AWS i Azure.
Przełączniki
Przełączniki typu L2 i L3 dla sieci o krytycznym znaczeniu dla organizacji
Dostęp do wiedzy
Dane i przydatne informacje na temat sieci, zapewniające głębszy wgląd w WAN.
EMM
Ujednolicone zarządzanie i kontrola dla tysięcy urządzeń.
Kamery bezpieczeństwa
Monitoring wideo, który bardzo  łatwo  się wdraża i obsługuje.

Inteligentne kamery zarządzane z chmury

Cisco w ramach rodziny produktów Meraki oferuje kamery wideo, które łatwo skonfigurować i wdrożyć, a później możemy nimi wygodnie zarządzać z chmury. Doskonale nadają się do hoteli, sklepów czy restauracji.

Wybrane cechy:

Scentralizowane zarządzanie z chmury

Z panelu kontrolnego Meraki mamy dostęp do pełnego systemu monitoringu i możemy zarządzać wszystkimi kamerami z dowolnego miejsca na świecie, bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania.

Wszystko w zestawie

Korzystając z kamer Cisco mamy pamięć wideo i wysokowydajny sprzęt zintegrowane w zestawie, więc nie ma potrzeby korzystania z NVR lub dodatkowych pakietów analitycznych.

Najwyższe bezpieczeństwo

Kamery Cisco automatycznie nabywają publicznie podpisane certyfikaty SSL, a zarządzanie danymi jest zawsze domyślnie szyfrowane przez rozwiązanie Meraki.

Uważne śledzenie przepustowości

Nowoczesna architektura kamer umieszcza materiał wideo bezpośrednio w pamięci urządzeń, a nie w chmurze. Dzięki temu usługi sieciowe o znaczeniu kluczowym dla firmy zawsze uzyskują wymaganą przepustowość i nie dochodzi do opóźnień lub utrudnień w łączności.

Mapy cieplne

Kamery mają zintegrowane funkcje map cieplnych, dzięki którym możemy obserwować w jakim miejscu w sklepie czy hotelu gromadzi się najwięcej osób. Tego typu dane pozwalają później podejmować lepsze decyzje w zakresie rozmieszczania poszczególnych rozwiązań i produktów w pomieszczeniach.

Wykrywanie obiektów

Jak dużo ludzi trafiło do biura w ostatni wtorek? Które miejsca przyciągają najwięcej uwagi? Tego typu dane uzyskamy z kamer Cisco Meraki, włącznie z wykrywaniem pojazdów – przykładowo dowiemy się ile miejsc parkingowych jest wykorzystywanych i w jakie dni. Co więcej, dzięki zastosowaniu uczenia maszynowego, systemy Cisco z biegiem czasu stają się jeszcze dokładniejsze.

Dostępne modele:

Do użytku wewnątrz pomieszczeń

MV32
MV22
Zaawansowana analityka
Obsługa sieci WLAN
Pamięć 256 GB SSD
Zaawansowana analityka
Obsługa sieci WLAN
Pamięć 256 GB SSD
MV12 Series
Zaawansowana analityka
Obsługa sieci WLAN
Stopień ochrony IK10+ i IP67
Pamięć 256 GB SSD

Do użytku na zewnątrz

MV72
Zaawansowana analityka
Obsługa WLAN sieci
Stopień ochrony IK10+ i IP67
Pamięć 256 GB SSD

Cisco oferuje też akcesoria do montażu kamer oraz zasilanie.

Elastyczne rozwiązania finansowe które wspierają osiąganie celów biznesowych

Program Cisco Capital ułatwia firmom uzyskanie dostępu do odpowiednich rozwiązań technologicznych, a przez to – do osiągania założonych celów biznesowych, przeprowadzania transformacji cyfrowej i utrzymania konkurencyjności na rynku.

Cisco pomaga zmniejszyć TCO (Total Cost of Ownership - całkowity koszt posiadani), zaoszczędzić kapitał i przyspieszyć wzrost. Elastyczne rozwiązania finansowe funkcjonują w ponad 100 krajach, w tym w Polsce, i obejmują zakup sprzętu, oprogramowania, usług a nawet uzupełniającego sprzętu firm trzecich w ramach łatwych, przewidywalnych płatności.

Easylease 0%

Dla projektu w architekturze Cisco, której koszt przekracza 15 tys. zł uzyskamy dostęp do3-letniej oferty 0%. Spłaty można dokonać w miesięcznych ratach, aby w pełni korzystać z posiadanego sprzętu i oprogramowania. Co więcej, wszystkie rozwiązania – sprzęt, aplikacje, usługi i subskrypcje – możemy ująć w jednej umowie. Easy Lease 0% umożliwia sfinansowanie projektu do wartości 1 350 000 zł.

Zasady działania:

Odsetki 0% przez 3 lata

easylease to 36-miesięczny plan płatności. Wystarczy dodać wybrany sprzęt, oprogramowanie i koszty usług, a następnie podzielić to przez 36. To kwota, którą będziemy płacić co miesiąc.

Na zakończenie umowy

Na koniec umowy leasingu możemy albo zwrócić środek trwały, albo zapłacić 1 proc. wartości projektu i zostać jego właścicielem.

Kwalifikowalność produktu

Dla zakupów od 15 tys. zł do 1 350 000mln zł. 70% łącznej ceny zakupu (łącznie dla urządzeń, oprogramowania i usług). Urządzenia muszą stanowić 10% wydatków na produkty Cisco.


Chcesz przetestować rozwiązania Cisco Meraki w praktyce?


Wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą! Testy są:

  • całkowicie bezpłatne
  • niezobowiązujące
  • dostosowane do specyfiki Twojej firmy (istnieje kilka modeli testowania rozwiązań z rodziny Cisco Meraki - skontaktujemy się z Tobą i uzgodnimy jaki sposób będzie dla Ciebie najbardziej satysfakcjonujący)

Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych zebranych przez IDG Poland S.A. partnerowi biznesowemu - firmie Cisco Systems Poland Sp. z o.o. w celu marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług tej firmy. Przyjmuję do wiadomości, że w momencie przekazania moich danych partnerowi biznesowemu IDG Poland S.A. staje się on również administratorem moich danych. Zgadzając się na udostępnienie danych do Cisco, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności Cisco.
Zapisz się
na bezpłatne
testy