Cisco EXPO już po raz dziesiąty

17 i 18 listopada 2011r. odbędzie się dziesiąta edycja Cisco EXPO. Przez ostatnie 10 lat konferencja stała się największym miejscem spotkań ekspertów zajmujących się rozwiązaniami sieciowymi.

Podczas sesji plenarnej oraz seminariów biznesowych i technologicznych partnerzy, klienci oraz pracownicy firmy Cisco podkreślą znaczenie infrastruktury sieciowej jako kompleksowej platformy, która pozwala na połączenie krajowych i międzynarodowych łańcuchów dostaw, jest bazą do wirtualizacji i cloud computingu, a ponadto pozwala pracownikom na elastyczną, mobilną i zdalną pracę m.in. z użyciem rozwiązań wideo.

"Największe zmiany rynkowe - wideo, rozwiązania do współpracy, wirtualizacja oraz cloud computing - mają wspólny mianownik, którym jest sieć. W ostatnich latach systemy informatyczne oraz infrastruktura sieciowa, która je tworzy, stały się punktem krytycznym dla rozwoju i utrzymania przewagi konkurencyjnej przedsiębiorstw. Podczas konferencji Cisco EXPO 2011 będziemy chcieli pokazać, że profesjonalna infrastruktura sieciowa to klucz do sukcesu współczesnych firm" - powiedział Dariusz Fabiszewski, dyrektor generalny firmy Cisco w Polsce.

Zobacz również:

  • Cisco opuści rynek rosyjski
  • Ten alert bezpieczeństwa adresowany jest do firm posiadających rozwiązania Cisco
  • Zoom szuka szans na dalszy rozwój. Chce zainteresować klientów korporacyjnych

Gościem specjalnym Cisco Expo 2011 będzie Rafał Kapler, prezes Narodowego Centrum Sportu, który podczas sesji plenarnej przedstawi prezentację dotyczącą innowacji i rozwiązań wdrożonych na terenie Stadionu Narodowego w Warszawie oraz zaprezentuje, w jaki sposób technologia będzie wspierać funkcjonowanie najnowocześniejszej areny w Polsce. Podczas sesji plenarnej wystąpią również Michael Ganser, wiceprezes firmy Cisco odpowiedzialny za region EMEAR Central (Europe, Middle East, Africa and Russia) oraz Dariusz Fabiszewski, dyrektor generalny firmy Cisco w Polsce.

Wzorem lat poprzednich konferencja będzie się składać z sesji plenarnej oraz seminariów poświęconych zagadnieniom biznesowym i technicznym, prowadzonych przez ekspertów w swoich dziedzinach.

Pierwszy dzień konferencji jest przeznaczony na seminaria biznesowe, podczas których zostaną zaprezentowane przykłady wdrożeń w wybranych sektorach: energetycznym, bankowym, publicznym, operatorów telekomunikacyjnych oraz w dużych przedsiębiorstwach. Drugiego dnia konferencji odbędą się praktyczne sesje techniczne, w których będą uczestniczyć partnerzy oraz pracownicy firmy Cisco. Sesje będą związane tematycznie z każdą z głównych architektur firmy Cisco - Współpraca i Wirtualizacja, Sieci bez Granic, IP NGN.

Konferencji będzie towarzyszyła wystawa rozwiązań komunikacyjnych i teleinformatycznych Cisco oraz partnerów konferencji m.in. Integrated Solutions (partner platynowy), SeveNet, SOLIDEX i Trecom (złoci partnerzy).

Firma Integrated Solutions podczas konferencji zaprezentuje możliwości zastosowania systemów i rozwiązań telefonii IP i Unified Computing zbudowanych przy użyciu cloud computing. Przedstawi też innowacyjne rozwiązania i konkretne wdrożenia informatyczne dedykowane dla poszczególnych sektorów, poprawiające efektywności funkcjonowania przedsiębiorstw, obniżające koszty ich funkcjonowania i zmieniające sposób pracy działów informatycznych.

Patronat medialny nad konferencją Cisco EXPO objęły tygodnik Computerworld oraz miesięcznik Networld.

Konferencja Cisco EXPO 2011 odbędzie się w Ożarowie Mazowieckim w Mazurkas Conference Center. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie poświęconej konferencji.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200