Cisco Connect już niedługo w Warszawie

Dokładnie 26 listopada odbędzie sie w Warszawie Cisco Connect 2013. Będzie to też jednocześnie pierwsza polska edycja tego wydarzenia.

<!--more-->

Zapytany o konferencję Cisco Connect, Dariusz Fabiszewski, Dyrektor Generalny Cisco Systems Poland stwierdził, że:

To pierwsze i jedyne tego typu wydarzenie w Polsce, na którym spotkają się najwyższej klasy CxO ze świata biznesu, by porozmawiać o efektywnym przywództwie i jego nowych kierunkach rozwoju.

Goście rzeczywiście międzynarodowi, bo wśród nich znajdą się także Rudolph Giuliani, zasłużony burmistrz Nowego Jorku, oraz Peter Hinssen, autor szeroko komentowanej książki The New Normal. Z agendy spotkania wynika, że przybyłych czekają także wystąpienia ekspertów z Cisco Systems Polska: Konrada Napieralskiego, Gawła Mikołajczyka, nazywanego także Ewangelistą Holistycznego Bezpieczeństwa, Marcina Wawrzyńskiego, obserwatora i komentatora zmian wywoływanych przez nowe technologie, oraz Łukasza Bromirskiego, Dyrektora Technicznego, pasjonującego się Internetem Wszechrzeczy (IoE). Na liście znalazło się też miejsce dla gościa specjalnego.

Zobacz również:

  • „Greatness” – nowe pishing aaS
  • Cisco Talos ostrzega przez możliwymi atakami na jej sprzęt sieciowy

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200