Ciekawe biznesowe dodatki do Google Apps

Google Apps (obok konkurencyjnego rozwiązania Microsoftu) jest ciekawym pomysłem na pracę grupową w firmie bez konieczności jednorazowej inwestycji w drogie oprogramowanie. Prezentujemy kilka dodatków rozbudowujących biznesowe funkcje tego pakietu.

Google Apps jest jedną z metod korzystania z dobrodziejstw pracy grupowej bez ponoszenia wydatków na kupno oprogramowania. Podobnie jak konkurencyjne rozwiązanie firmy Microsoft (BPOS i mający go zastąpić, dostępny obecnie w wersji beta Office 365) jest to usługa online. Za stałą miesięczną (bądź roczną) opłatę otrzymujemy dostęp do dokumentów, grupowej poczty czy kalendarza.

Zapraszamy do zapoznania się z kilkoma interesującymi dodatkami, pozwalającymi wzbogacić ten pakiet online o możliwość realizacji różnych potrzebnych dla biznesu zadań - takich jak między innymi zarządzanie projektami, synchronizacja kalendarza z innymi platformami, udostępnianie danych osobom nie korzystającym z usługi Google Apps czy nawet zestawianie połączeń VPN.

Ciekawe biznesowe dodatki do Google Apps

Polecamy również: Zarządzanie projektami w modelu open source

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200