Chorus i Buggie - nowe głośniki Tracer

Tracer zaprezentował nowe zestawy głośników. Ciekawostką zestawu Chorus jest wbudowany tuner radiowy. Do oferty trafiły także niedrogie kolumny Buggie.

Chorus i Buggie - nowe głośniki Tracer
Chorus to głośniki o mocy 800 W PMPO, dostępne są w kolorze metaliczno-grafitowym. Korpusy subwoofera i satelitów wykonane są z materiałów drewnopochodnych. Wbudowany tuner radiowy umożliwia odbiór audycji nadawanych w paśmie UKF 87 Hz-108 kHz..

Sugerowana cena detaliczna kolumn nie jest nam do końca znana, ponieważ od dystrybutora otrzymaliśmy informację następującej treści: Sugerowana cena detaliczna brutto głośników CHORUS wynosi 160 PLN netto. Jak tylko ustalimy właściwą cenę to Wam ją podamy.

Dane techniczne:

Głośniki TRG-2S-800-A-2 Chorus

Wbudowane radio FM

Moc 18 W RMS

Moc 800W PMPO

Zakres pasma UKF 87Hz-108kHz

Płynna regulacja głośności, tonów niskich i wysokich

Drewniany subwoofer i satelity

Chorus i Buggie - nowe głośniki Tracer
Drugą z nowości są głośniki Buggie o mocy 600 W PMPO, w kolorze czarnym. Głośniki posiadają przewodową regulację głośności i subwoofer w drewnianej obudowie. Sugerowana cena detaliczna głośników wynosi 110 zł

Dane techniczne:

TRG-2S-600-A-3 Buggie

Moc 11 W RMS

Moc 600W PMPO

Zakres pasma 60Hz-20kHz

Płynna regulacja głośności, tonów niskich

Drewniany subwoofer

Przewodowa regulacja głośności

Informacje:

http://www.tracer.com.pl

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200