Chmura, wirtualizacja, optymalizacja - Seminarium Networlda już za tydzień

Czy, gdzie i kiedy warto korzystać z możliwości, jakie daje wirtualizacja, optymalizacja oraz usługi cloud computing? Jakie są zalety i wady zastosowania takich rozwiązań w centrum danych? O tym na seminarium Networlda.

Na organizowanym przez Networld seminarium będzie można m.in. dowiedzieć się od ekspertów jak dobrać odpowiednie komponenty i rozwiązania, by zbudować oszczędne i bezpieczne centrum danych, a także kiedy budować własną serwerownię, a kiedy warto skorzystać z hostingu.

Doświadczeni specjaliści IT zaprezentują pomysły, technologie, rozwiązania i strategie, które można wykorzystać w serwerowni czy centrum danych. Przybliżą uniwersalne zasady projektowania niezawodnej, skalowalnej i wydajnej infrastruktury.

Zobacz również:

  • Wirtualizacja aplikacji
  • Hybrydowy klucz do cyfrowej zmiany. Podcasty Computerworld TOP 200.
  • Zaawansowane zarządzanie zaporami aplikacyjnymi w centrum danych

Seminarium pozwoli także znaleźć odpowiedź na pytanie dotyczące wdrażania i obsługiwania coraz bardziej złożonych środowisk wirtualnych.

Eksperci przedstawią transformacje technologiczne dokonujące się w centrum danych, podając przykłady ich zastosowań oraz wskazując ich zalety. Podzielą się również wiedzą i swoimi doświadczeniami, aby ułatwić uczestnikom seminarium podejmowanie właściwych decyzji w zakresie doboru technologii i komponentów przy modernizowaniu własnych centrów danych lub przy korzystaniu z modelu usługowego.

Zapraszamy do udziału w seminarium.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200